2023-2024

Season

Ջ. Պուչինի «ԲՈՀԵՄ»

17

Հուլիս

Չորեքշաբթի

19:00

Ջ. Պուչինի «ԲՈՀԵՄ»

18

Հուլիս

Հինգշաբթի

19:00

Ա.Խաչատրյան «Դիմակահանդես»

19

Հուլիս

Ուրբաթ

19:00

Պ.Չայկովսկի «ԿԱՐԱՊԻ ԼԻՃԸ»

20

Հուլիս

Շաբաթ

18:00

Տիգրան Չուխաճյան «Արշակ Բ»

24

Հուլիս

Չորեքշաբթի

19:00

Ա.Խաչատրյան «ԳԱՅԱՆԵ»

25

Հուլիս

Հինգշաբթի

19:00

Ջ.Պուչինի «ՏՈՒՐԱՆԴՈՏ»

26

Հուլիս

Ուրբաթ

19:00

Պ.Չայկովսկի «ԿԱՐԱՊԻ ԼԻՃԸ»

27

Հուլիս

Շաբաթ

18:00

«Շոպենիանա» / «Կարմեն սյուիտ»

06

Օգոստոս

Երեքշաբթի

19:00

«Շոպենիանա» / «Կարմեն սյուիտ»

07

Օգոստոս

Չորեքշաբթի

19:00

«Շոպենիանա» / «Կարմեն սյուիտ»

08

Օգոստոս

Հինգշաբթի

19:00

Ա. Ադան «ԺԻԶԵԼ»

09

Օգոստոս

Ուրբաթ

19:00

Ա. Ադան «ԺԻԶԵԼ»

10

Օգոստոս

Շաբաթ

18:00

Ա. Ադան «ԺԻԶԵԼ»

11

Օգոստոս

Կիրակի

18:00

Պ.Չայկովսկի «ՄԱՐԴՈՒԿ-ՋԱՐԴՈՒԿԸ»

13

Օգոստոս

Երեքշաբթի

19:00

Պ.Չայկովսկի «ՄԱՐԴՈՒԿ-ՋԱՐԴՈՒԿԸ»

14

Օգոստոս

Չորեքշաբթի

19:00

Պ.Չայկովսկի «ՄԱՐԴՈՒԿ-ՋԱՐԴՈՒԿԸ»

15

Օգոստոս

Հինգշաբթի

19:00

Պ.Չայկովսկի «ԿԱՐԱՊԻ ԼԻՃԸ»

16

Օգոստոս

Ուրբաթ

19:00

Պ.Չայկովսկի «ԿԱՐԱՊԻ ԼԻՃԸ»

17

Օգոստոս

Շաբաթ

18:00

Պ.Չայկովսկի «ԿԱՐԱՊԻ ԼԻՃԸ»

18

Օգոստոս

Կիրակի

18:00

Ա.Խաչատրյան «Դիմակահանդես»

29

Օգոստոս

Հինգշաբթի

19:00

Ք․Մանարյան «ՄՈՒԿՕՊԵՐԱ»

31

Օգոստոս

Շաբաթ

13:00

Ա.Խաչատրյան «ԳԱՅԱՆԵ»

31

Օգոստոս

Շաբաթ

18:00

Ա.Խաչատրյան «Սպարտակ»

04

Սեպտեմբեր

Չորեքշաբթի

19:00

Ջ.Վերդի «Տրավիատա»

05

Սեպտեմբեր

Հինգշաբթի

19:00

Պ.Չայկովսկի «ԿԱՐԱՊԻ ԼԻՃԸ»

06

Սեպտեմբեր

Ուրբաթ

19:00

Ք․Մանարյան «ՄՈՒԿՕՊԵՐԱ»

07

Սեպտեմբեր

Շաբաթ

13:00

Ջ.Պուչինի «ՏՈՒՐԱՆԴՈՏ»

07

Սեպտեմբեր

Շաբաթ

18:00

Գալա համերգ. Մարիա Գուլեգինա

11

Սեպտեմբեր

Չորեքշաբթի

19:00

Ջ.Պուչինի «Մադամ Բաթերֆլայ» օպերա

12

Սեպտեմբեր

Հինգշաբթի

19:00

Ա.Խաչատրյան «ԳԱՅԱՆԵ»

13

Սեպտեմբեր

Ուրբաթ

19:00

Ք․Մանարյան «ՄՈՒԿՕՊԵՐԱ»

14

Սեպտեմբեր

Շաբաթ

13:00

Ժ. Բիզե «ԿԱՐՄԵՆ»

14

Սեպտեմբեր

Շաբաթ

18:00

Շառլ Ազնավուր «ՏՈՒԼՈՒԶ ԼՈՏՐԵԿ»

18

Սեպտեմբեր

Չորեքշաբթի

19:00

Ջ. Պուչինի «ԲՈՀԵՄ»

19

Սեպտեմբեր

Հինգշաբթի

19:00

Է. Հովհաննիսյան «Անտունի»

26

Սեպտեմբեր

Հինգշաբթի

19:00

Է. Հովհաննիսյան «Անտունի»

27

Սեպտեմբեր

Ուրբաթ

19:00

Ք․Մանարյան «ՄՈՒԿՕՊԵՐԱ»

28

Սեպտեմբեր

Շաբաթ

13:00

Ա.Տիգրանյան «ԱՆՈՒՇ»

28

Սեպտեմբեր

Շաբաթ

18:00

Ջ. Պուչինի «ԲՈՀԵՄ»

17

Հուլիս

Չորեքշաբթի

19:00

Ջ. Պուչինի «ԲՈՀԵՄ»

18

Հուլիս

Հինգշաբթի

19:00

Տիգրան Չուխաճյան «Արշակ Բ»

24

Հուլիս

Չորեքշաբթի

19:00

Ջ.Պուչինի «ՏՈՒՐԱՆԴՈՏ»

26

Հուլիս

Ուրբաթ

19:00

Ք․Մանարյան «ՄՈՒԿՕՊԵՐԱ»

31

Օգոստոս

Շաբաթ

13:00

Ջ.Վերդի «Տրավիատա»

05

Սեպտեմբեր

Հինգշաբթի

19:00

Ք․Մանարյան «ՄՈՒԿՕՊԵՐԱ»

07

Սեպտեմբեր

Շաբաթ

13:00

Ջ.Պուչինի «ՏՈՒՐԱՆԴՈՏ»

07

Սեպտեմբեր

Շաբաթ

18:00

Ջ.Պուչինի «Մադամ Բաթերֆլայ» օպերա

12

Սեպտեմբեր

Հինգշաբթի

19:00

Ք․Մանարյան «ՄՈՒԿՕՊԵՐԱ»

14

Սեպտեմբեր

Շաբաթ

13:00

Ժ. Բիզե «ԿԱՐՄԵՆ»

14

Սեպտեմբեր

Շաբաթ

18:00

Ջ. Պուչինի «ԲՈՀԵՄ»

19

Սեպտեմբեր

Հինգշաբթի

19:00

Ք․Մանարյան «ՄՈՒԿՕՊԵՐԱ»

28

Սեպտեմբեր

Շաբաթ

13:00

Ա.Տիգրանյան «ԱՆՈՒՇ»

28

Սեպտեմբեր

Շաբաթ

18:00

Ա.Խաչատրյան «Դիմակահանդես»

19

Հուլիս

Ուրբաթ

19:00

Պ.Չայկովսկի «ԿԱՐԱՊԻ ԼԻՃԸ»

20

Հուլիս

Շաբաթ

18:00

Ա.Խաչատրյան «ԳԱՅԱՆԵ»

25

Հուլիս

Հինգշաբթի

19:00

Պ.Չայկովսկի «ԿԱՐԱՊԻ ԼԻՃԸ»

27

Հուլիս

Շաբաթ

18:00

«Շոպենիանա» / «Կարմեն սյուիտ»

06

Օգոստոս

Երեքշաբթի

19:00

«Շոպենիանա» / «Կարմեն սյուիտ»

07

Օգոստոս

Չորեքշաբթի

19:00

«Շոպենիանա» / «Կարմեն սյուիտ»

08

Օգոստոս

Հինգշաբթի

19:00

Ա. Ադան «ԺԻԶԵԼ»

09

Օգոստոս

Ուրբաթ

19:00

Ա. Ադան «ԺԻԶԵԼ»

10

Օգոստոս

Շաբաթ

18:00

Ա. Ադան «ԺԻԶԵԼ»

11

Օգոստոս

Կիրակի

18:00

Պ.Չայկովսկի «ՄԱՐԴՈՒԿ-ՋԱՐԴՈՒԿԸ»

13

Օգոստոս

Երեքշաբթի

19:00

Պ.Չայկովսկի «ՄԱՐԴՈՒԿ-ՋԱՐԴՈՒԿԸ»

14

Օգոստոս

Չորեքշաբթի

19:00

Պ.Չայկովսկի «ՄԱՐԴՈՒԿ-ՋԱՐԴՈՒԿԸ»

15

Օգոստոս

Հինգշաբթի

19:00

Պ.Չայկովսկի «ԿԱՐԱՊԻ ԼԻՃԸ»

16

Օգոստոս

Ուրբաթ

19:00

Պ.Չայկովսկի «ԿԱՐԱՊԻ ԼԻՃԸ»

17

Օգոստոս

Շաբաթ

18:00

Պ.Չայկովսկի «ԿԱՐԱՊԻ ԼԻՃԸ»

18

Օգոստոս

Կիրակի

18:00

Ա.Խաչատրյան «Դիմակահանդես»

29

Օգոստոս

Հինգշաբթի

19:00

Ա.Խաչատրյան «ԳԱՅԱՆԵ»

31

Օգոստոս

Շաբաթ

18:00

Ա.Խաչատրյան «Սպարտակ»

04

Սեպտեմբեր

Չորեքշաբթի

19:00

Պ.Չայկովսկի «ԿԱՐԱՊԻ ԼԻՃԸ»

06

Սեպտեմբեր

Ուրբաթ

19:00

Ա.Խաչատրյան «ԳԱՅԱՆԵ»

13

Սեպտեմբեր

Ուրբաթ

19:00

Է. Հովհաննիսյան «Անտունի»

26

Սեպտեմբեր

Հինգշաբթի

19:00

Է. Հովհաննիսյան «Անտունի»

27

Սեպտեմբեր

Ուրբաթ

19:00

Գալա համերգ. Մարիա Գուլեգինա

11

Սեպտեմբեր

Չորեքշաբթի

19:00

Շառլ Ազնավուր «ՏՈՒԼՈՒԶ ԼՈՏՐԵԿ»

18

Սեպտեմբեր

Չորեքշաբթի

19:00